, SLÁNSKÉ NOVINY

Hackeři zaútočili na Slánské noviny

15.09.2010 15:00:36, -lp-

hacekr - Ve středu v dopoledních hodinách napadli hackeři webový portál www.slanske-noviny.cz.  Předmětem jejich útoku se stala anketa, ve které mohli návštěvníci webu projevit svůj názor na jednotlivé leadry politických stran kandidujících v komunálních volbách ve Slaném.
Celý článek »

Nejčtenější články letních prázdnin

14.09.2010 20:23:24, -lp-

slánské noviny - V době letních prázdnin zaznamenávají všechny webové portály pokles návštěvnosti. Nejinak tomu bylo i v případě Slánských novin. A tak může být užitečné se podívat na to, které články vzbudily v době letních prázdnin u našich čtenářů největší pozornost. Možná, že vám některý z nich unikl. 
Celý článek »

Ohlasy na článek Zpackaná rekonstrukce stadionu Za nádražím

13.09.2010 18:08:01, -lp-

Na náš redakční článek "Zpackaná rekonstrukce stadionu Za nádražím" jsme obdrželi řadu názorů či ohlasů od dalších sportovních funkcionářů či komunálních politiků.
Celý článek »

Člověk, který se nebojí ...

12.09.2010 22:39:33, -lp-

Šmehlík - Lubomír Šmehlík, slánský podnikatel a člen zastupitelstva města, ale také jeden z mála těch slánských občanů, který si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je "jít do války".  Jeho názory na život v našem městě jsou mnohdy originální a vždy přímočaré, a tak je rádi zprostředkujeme i čtenářům Slánských novin.
Celý článek »

Nájemné v městských bytech až 70 korun za metr nepodpořím

11.09.2010 19:52:41, -lp-

panelák - Ve Slánské radnici č. 8/2010 jsem si přečetl článek Fámy a fakta o Slaném, který obsahuje reakci na některé fámy. Jednou z nich je údajné zvyšování nájemného v městských bytech. Autor článku vyvrací tuto fámu a uvádí, že nájemné v městských bytech by se měla pohybovat v rozmezí od 48 do cca 70 korun za metr čtvereční a rok (plus každoroční zvýšení o inflaci). Bohužel i autor vypustil fámu, když uvedl, že nájemné se bude pohybovat ve shora uvedené výši za metr čtvereční a rok. Zřejmě měl na mysli měsíc, protože v opačném případě by se nájemné pohybovalo od 4 do 6 korun za metr čtvereční a měsíc.
Celý článek »

Na počátku bylo Slovo

08.09.2010 17:34:43, -lp-

slanská radnice - Nemluvím o Slovu Božím, ale Slovu starosty, sloupku ve Slánské radnici, který má, jak nám sám Ivo Rubík v jednom chatu sděluje, výjimečné postavení. "Autor má zde ve vymezeném prostoru svobodnou vůli, jak s ním naloží. Někdy píši co se chystá, jindy komentuji události, občas si zafilozofuji, napíši básničku nebo zveřejním poučnou bajku."
Celý článek »

Fotbal jako z jiné ligy

06.09.2010 21:09:56, -lp-

Slaný - Lužec - Fotbalisté SK Slaný se konečně dočkali. V sobotním zápase smetli Milín 7:1,  navíc předváděli moderní útočný fotbal plný rychlých kombinací, smrtících protiútoků a hlavně pěkných branek. 
Celý článek »

Se SLAN tourem za sportem do celého světa

05.09.2010 09:49:19, -lp-

Hokej Jágr - Cestovní kancelář SLAN tour zahajuje prodej zájezdů z nového katalogu  Za sportem 2010/2011. V katalogu naleznete nabídky zájezdů na nejzajímavější sportovní akce u nás i ve světě.
Celý článek »

Nejsme jako oni ...

04.09.2010 11:21:02, -lp-

Kašna Slaný - Ve své podstatě pořád něco porovnáváme. A tak si i já srovnávám pár momentů či okamžiků z minulosti i současnosti ...
Celý článek »

Zpackaná rekonstrukce stadionu Za nádražím

29.08.2010 22:33:31, -lp-

stadion za nádražím - tribuna V dobách dávno minulých byl stadion Za nádražím chloubou našeho města. Fungoval zde lehkoatletický oddíl, pořádaly se různé školní závody a pochopitelně i řada fotbalových zápasů. Na konci 80.let minulého století byl  vybudován nový fotbalový stadion a fotbalové hřiště  starého stadionu slouží především jako treninková plocha pro početná družstva SK Slaný, nebo jako náhradní hřiště v případě termínové kolize fotbalových utkání. Postupně ve Slaném "vymřeli" i  atleti, a tak atletická dráha zarostla plevelem, doskočiště se zasypala, kovová diskařská klec zmizela ve Sběrných surovinách a od poloviny tohoto desetiletí se zde již žádný atletický podnik nekonal. V naprosto dezolátním stavu je dnes i zázemí tohoto stadionu (šatny, sprchy, sklady apod.), které  vlastní a spravuje (??) město Slaný, resp. jím pověřená organizace VSH. 
Celý článek »

Počasí ve SlanémCo se píše jinde

BlueBoard.cz