SLÁNSKÉ NOVINY

Nový ročník začal prohrou

2010-08-09 22:50:50, - redakce

Novou fotbalovou sezonu 2010 / 2011 v 1.A třídě začali fotbalisté SK Slaný domácí prohrou 1:2 s Dobřichovicemi.

Slánští fotbalisté se na vstup do vyšší soutěže dlouho a velmi zodpovědně připravovali. Bohužel, výsledek jejich snaze o zdárné vykročení neodpovídal. Přesto, že se dá říci, že měli většinu utkání mírnou herní převahu, úspěch slavila jednoduchá, ale efektivní hra hostí.

Již v 7.minutě domácí Hadrika střílí do břevna. Bohužel, vzápětí se po rohovém kopu dostávají hosté do vedení. A nedlouho poté, ve 20. minutě zápasu,  hosté znovu po rohovém kopu zvyšují na 0:2. V 37.minutě snižuje na 1:2 domácí Hadrika po centru Mrštiny.

Druhý poločas začal očekávaným tlakem domácích.  Obrana hostů však pracoval velmi zodpovědně. Fotbal pak ve Slaném skončil v 65. minutě zbytečným faulem domácího Hafenrichtera, za který tento hráč obdržel druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. Oslabné Slaný si pak již žádnou výraznější šanci ke skorovaní nedokázalo vytvořit a tak se v 90. minutě radovali hosté.

Na závěr lze snad jen dodat, že utkání se hrálo za vytrvalého deště a na velmi obtížném terénu.