SLÁNSKÉ NOVINY

SLAN tour Voleyball Cup

2010-04-30 17:08:27, - redakce

Dlouhodobý zimní turnaj vyvrcholil finálovou částí, která se uskutečnila v sobotu 13. března  ve slánské sokolovně.

V úvodních kvalifikačních zápasech si postup do semifinále vybojovala družstva z Tuchlovic a Svárova / Berouna.

Favorité semifinálových bojů - družstva Slaného a Odolené Vody  vcelku dle očekávání postoupila do finále.

V zápasech o celkové umístění pak družstvo Tuchlovic  v zápase s Berounem ukázalo, že ani vedení 24 : 19 ve 3. setu ještě nemusí stačit k vítězství v celém utkání, neboť Tuchlovičtí tento set prohráli nakonec 25: 27 a tím i celý zápas 1:2.

Finálový zápas byl poměrně vyrovnaným soubojem mezi takřka domácím Sokolem Slaný a účastníkem krajské soutěže Odolenou Vodou. V koncovkách obou setů však byli úspěšnější hráči Odolky a tak po zásluze zvítězili 2 : 0.

Ohlasy účastníků:

"Za turnaj bych chtěl rozhodně poděkovat, v zimě je málo příležitostí si zahrát. Systém i organizace byla výborná, pokud bude možnost, rádi se za rok opět zúčastníme."

Martin Svoboda, Odolena Voda

"Turnaj byl parádní, doufám že jsme ostudu neudělali a rádi bychom se zúčastnili i v příštím roce."