SLÁNSKÉ NOVINY

SK Slaný B nakonec přeci postoupilo

2017-06-26 13:56:36, - redakce

"B" mužstvo SK Slaný do 1.B třídy krajské středočeské soutěže!

Rezervní tým SK Slaný si nakonec přeci jen zahraje 1.B třídu krajské středočeské soutěže. Nabídka na postup přišla v neděli 25.6.2017 ze Středočeského krajského fotbalového svazu a to z toho důvodu, že v sobotu nedošlo k přihlášení mužstva Uhelné sklady Praha do české divize a toto volné místo bylo nabídnuté 4. celku tabulky středočeského kraje - mužstvu Rakovníka. Proto došlo k dalšímu posunu týmu do středočeského přeboru a uvolnilo se tím i jedno místo v krajské B třídě. Jelikož naše mužstvo obsadilo ze všech 12 okresů středočeského kraje 3.místo mezi druhými mužstvy a první tým Všestudy (okres Mělník) nabídku odmítl, druhý tým Holubice (okres Praha-západ) již dříve postoupil, tak nyní náš tým byl dalším celkem, kterému musel být postup nabídnut. Vedení SK Slaný ihned tuto možnost využilo a tak se fanoušci slánského fotbalu mohou těšit na okresní derby s několika týmy v okolí - Jedomělice, Klobuky a Zlonice.


Tomáš DrholecSouvisející článek:

http://www.slanske-noviny.cz/clanek/slanske-fotbalove-jaro